Plast USA

Friday, 02 23rd

Last updateThu, 22 Feb 2018 4pm

Курені УСП

Допоміжною організаційною частиною УСП є курінь. Члени УСП гуртуються за добровільним добром для плекання пластової дружби, вияву спеціяльних зацікавлень чи напрямків пластової діяльности, та ведення специфічного стилю пластування. Приналежність до куреня УСП є добровільна і необов’язкова для члена УСП. Членство в курені не сміє бути перешкодою в діяльності в Осередку Праці УСП, в пластовій діяльності, чи в особистій діяльності членів УСП.

Юнацтво в Пласті гуртується в куренях в містах де живе. Дорослі члени Пласту також гуртуються в куренях––які можуть бути міжкрайові––але за спільним зацікавленням, за знайомством, за філософією життя.

Кожний курінь має свою унікальну культуру––традиції виплекані за час його існування. Їх можна побачити по однострою: хустки, накриття голови, киптарі. Філософія куреня виявляється в праці, яку його члени виконують в Пласті та в проєктах котрі вони беруть на себе. Пласт мав велику користь з куренів через їхній вклад у виховну працю, в табори, в зустрічі, Свята Юрія, і т.д.

pershistezhi-sm2  hrebli  buryverkhy  chortopolokhy-vidznaka-sm2  spartanky-vidznaka-sm2

khvyli-vidznaka-sm2     lisovimavky-vidznaka-sm2   kniahyni  verkhovynky-vidznaka-sm2

Жіночі Курені

Хочеш стати членом куреня?
Як можна дізнатися котрий курінь може ТОБІ підійти?

Найкращий спосіб пізнати курінь є поговорити з його членами. Можна також написати до курінного/ї та попросити за інформаціями. Інший спосіб є подивитися на курінний сайт на інтернеті.

Cучасний список курінних жіночих куренів в США
Cучасний список курінних чоловічих куренів в США

Багато старших пластунів і пластунок вступають до куреня разом з товариством, або вибирають курінь в якому вже мають друзів. Інші вибирають курінь бо їм підходить спеціяльність того куреня. Ще інші дивляться на курені, які є активні в їхній околиці.

Cайти жіночих куренів в США
Cайти чоловічих куренів в США

Брошурки в низу мають дуже короткий огляд кожного куреня і поможуть Тобі довідатися про курені УСП, які зараз існують в Америці:

Брошурка про жіночі курені УСП в США
Брошурка про чоловічі курені УСП в США

burlaky  lisovichortysm  khrestonosti  chervonakalyna  mortsi-vidznaka-sm2

khmeli-vidznaka-sm2siromantsi2010vovkulaky    pobratymy

Чоловічі Курені

Attachments:
FileFile size
Download this file (kurin-brochure-USP-iv-v11.pdf)kurin-brochure-USP-iv-v11.pdf1024 kB
Download this file (kurin-brochure-USP-ok-v11.pdf)kurin-brochure-USP-ok-v11.pdf1045 kB

Пластовий Портал

Контакти

You are here: Home УСП Куренi УСП