Plast USA

Tuesday, 02 20th

Last updateFri, 16 Feb 2018 3pm

Пластові Табори

Пластовий табір це найкращий виховний засіб і мабуть найцікавіша частина пластової програми.

Пластові табори відбуваються серед природи, бо природа манить своєю красою, романтикою та могутністю. Кожний пластовий табір дає учасникам нагоду на самовиховання та розвиток своїх фізичних, інтелектуальних та духовних якостей. Кожний пластовий табір по суті вишкільний; в Пласті немає відпочинкових таборів.

На спеціялізаційних таборах учасники можуть здобути знання й вправу в одній ділянці, як наприклад: мандрівництво, канойкарство, морське пластування, спорт, альпіністика, лещетарство, і т.п.

Пластовий табір є завершенням річної пластової дії в станиці або в рою/гуртку самітників. Табір НЕ є місцем де людина перший раз запізнається з Пластом. З ціеї причини, учасники мусять бути членами Пласту принаймні ТРИ місяці заки їм дозволено поїхати на пластовий табір.

УПЮ

УПЮ

УПЮ, це виховна спільнота пластової молоді у віці від закінченого 11-го року життя до дня закінчення середньої школи, що гуртується на базі добровільности у власних відділах в організаційних рямках Українського Пласту, із своєю окремою виховною програмою, діяльністю та устроєм, що спираються на методі самовиховання.

Твоє життя в Пласті показує стежку, котрою пластуни/ки йдуть від часу впису в Пласт аж до звільнення з юнацтва (УПЮ).

Пластовий Портал

Контакти