Plast USA

Monday, 02 19th

Last updateFri, 16 Feb 2018 3pm

3-ій Лісові Чорти (ЛЧ)

Курінь Лісові Чорти повстав з гуртка тринадцятьох пластунів на мандрівці в Карпатах 22-го липня, 1922 р. Від цього дня росли курінні пригоди, звичаї та дружність, які об’єднують усіх Чортів до теперішнього дня.

Метою Великого Племені Лісових Чортів (ВПЛЧ) перш за все є виховна праця з молоддю, як у станицях, так і в таборових умовах. Для цього потрібно бути добрим пластуном, мати лицарський дух і шляхетну вдачу, плекати міцні дружбу і братерство, буйну фантазію і першокласний гумор, відноситися строгіше до змісту, але свобідніше до форми. ВПЛЧ або ж Фамілія заснувала і далі реферує міжкрайовий вишкіл Лісова Школа, а також проводить щорічний Зимовий Мандрівний Табір, який є своєрідним вишколом зимового пластування та зимових видів спорту. Курінні пригоди, звичаї та дружність об’єднують усіх Чортів, розкинених по цілому світі – в Україні, Австралії, Арґентині, країнах Европи, та Америці і Канаді. Курінні Ради відбуваються щорічно у таборовій формі, переважно на одній з пластових осель. Усі Ради відкриті до участи для всіх зацікавлених старших пластунів, які хочуть серйозно працювати в Пласті і ще серйозніше бавитися і радіти життям з усіх сил. Поміж Радами, кодла (осередки) Лісових Чортів ведуть програму, яка відповідає їхнім зацікавленням. Курінь мав традицію організації Балю-Костюмівки, і є думки її відновити. Фамілія ніколи не сидить без діла і шукає нових і цікавих способів розважити себе, своїх друзів та усіх інших. А Вищою Метою ВПЛЧ є праця на підтримку Пластової Ідеї, на шляху до кращого майбутнього України та усього Людства.

Клич:  „Гей-Гу, Гей-Га!”

Мережа:  www.lch.org.ua 

Хустка:  наполовину червона і чорна, обведена золотою стрічкою, з золотим чортом в кутику

Патрон:  Формального патрона немає, бо Фамілія має прямі зв’язки з Пекельною Канцелярією Люципера, яка веде дипломатичні стосунки з Райською Канцелярією. А зі світом Фаміліянти спілкуються за допомогою Лісової Премудрості.

Рік засновання: 1922 р. на Україні

Attachments:
FileFile size
Download this file (lisovichorty2.jpg)lisovichorty2.jpg51 kB

Пластовий Портал

Контакти

You are here: Home УСП Куренi УСП Чоловічі Курені УСП 3-ій Лісові Чорти (ЛЧ)