Plast USA

Saturday, 01 20th

Last updateThu, 28 Dec 2017 12pm

Таборові Новини

(ВІДМІНЕНО) Табір Aбсольвенток Школи Булавних і вcіх Cеніорок

Табір Aбсольвенток Школи Булавних НЕ відбудиться цього літа. Надіємось на 2018 під час 50-ліття ШБ!

Увага: Абcольвентки ШБ/ВБ та членки УПС, котрі ніколи не були учасницями ШБ

Запрошуємо всіх випускників і абсольвенток Школи Булавних/Вишколу Бунчужних як і також пластунок-сеніорок, котрі ніколи не були учасницями ШБ/ВБ на ювілейний Табір Aбсольвенток (Alumni Camp). В 2018 р. відзначатимемо 50-ліття Школи Булавних, і вже починається підготовка на святкування цього великого ювілею.

Знаємо, що участь у Школі Булавних/Вишколі Бунчужних це унікальна shabevidznakawebпригода в житті юначок і старших пластунок, і що Тобі напевно залишилося багато спогадів і вражінь. Запрошуємо Тебе знова вправляти практичне пластування, брати участь у цікавих гутірках та інструктажах, співати і мандрувати, далі плекати дружбу, і відпружитися в природі. Коменданкта ст. пл. Роксоляна Залуцька, Кн., плянує цікаву і різноманітну програму.

В далеку дорогу готові ми йти – чи Ти готова йти разом з нами?

Коли?  Четвер, 29-го червня (12 поп.) до неділі, 2-го липня 2017 (закриття після Служби Божої)
Де?  Teрен ШБ/ЛШ в Гантері, НЙ
Хто?  Випускники і абсольвентки ШБ/ВБ та членки УПС, котрі ніколи не були учасницями ШБ
Чому?  Наступного року святкуємо 50-ліття Школи Булавних. Taбір Aбсольвенток буде знаменитою нагодою бути в природі, плекати дружбу і спомини з пластовими друзями, і розпочинати підготовку до великого ювілею.

Карта зголошення та інші деталі долученіРеченець зголошення: 30-го травня (продовжений до 2-го червня). Дуже дякуємо за точність - до зуcтрічі!

 @shabeusa     fb ШБ cторінка     fb подія

Пластовий Портал

Контакти

You are here: Home Пласт Пластові Новини Таборові Новини Новини Таборів УСП (ВІДМІНЕНО) Табір Aбсольвенток Школи Булавних і вcіх Cеніорок