Plast USA

Friday, 02 23rd

Last updateThu, 22 Feb 2018 4pm

Засоби масової інформації про святкування 100-ліття Пласту

-- Як зазначив голова оргкомітету 100-ліття Пласту – Юрій Наконечний: «Святкування 100-ліття - це надзвичайно важлива подія як для кожного пластуна зокрема, так і для організації загалом. Впродовж цих 100 років наша організація мала за мету, працювати над тим, щоб молоде покоління українців виховувалось у патріотичному та духовному дусі, тож святкування у серпні 2012 року стане своєрідним підбиттям підсумків нашої роботи за це століття».
Повна стаття: Jey News 

-- Святкування розпочнеться 28-го квітня 2012 урочистим відзначенням Дня Пласту в м. Києві та у всіх інших осередках Пласту, повідомили ZAXID.NET в НСОУ «Пласт».
Повна стаття: Zaxid.net

-- Члени Львівської станиці Національної скаутської організація «Пласт» гідно відзначили початок нового пластунського року. Розпочалися урочистості богослужінням у храмі Святої Євхаристії, де пластуни подякували за активне табірне літо й отримали благословення на діяльність у новому році.
Повна стаття: Щоденна всеукраїнська газета "День"

-- Наприкінці минулого року в Україні прийнято Постанову Верховної Ради про відзначення 100-річчя скаутського руху. «Пласт», осередок якого маємо і у Сєвєродонецьку, є Національною скаутською організацією, що активно розвивається і діє не лише в нашій державі, а й у тих країнах, де проживають українці.
Повна стаття: Офіційний сайт Сєвєродонецької міської ради

-- «Цей рік для пластунів буде найцікавіший, бо як юнацькі курені, так і кожен пластун особисто може взяти участь у проекті, внести свою вкладку, починаючи від вифлеємського вогню миру, який пластуни принесли і розповсюдили по всіх регіонах, і впродовж в року, в проектах сто добрих справ», – повідомила прес-секретар Надія Цюра.
Повна стаття: ЗІК 

-- Телеканал ZIK, у щотижневій програмі "Погляд на тиждень", звернув увагу на святкування 100-ліття Пласту та ЮМПЗ-2012. Цей 20-хвилинний сегмент починається на 22-ій хвилині програми.

Деякі матеріали взято з Пластового порталу.

Пластовий Портал

Контакти

You are here: Home Пласт 100-ліття Пласту Медіа про 100-ліття